Skontaktuj się z nami
Amanda Cho

Numer telefonu : +86 15982044032

WhatsApp : +8615982044032

Kilka wskazówek w codziennym życiu może nam pomóc podczas COVID-19

March 19, 2020

Kilka wskazówek w codziennym życiu może nam pomóc podczas COVID-19
Jak wiadomo wszystkim, jego metoda transmisji odbywa się głównie za pomocą kropelek i kontaktu.

Poniższe 5 rzeczy może pomóc w naszym codziennym życiu
1. Umyj ręce zaraz po powrocie do domu
Ważne jest prawidłowe mycie rąk. Używanie mycia rąk, mydła i wody wybielającej do mycia rąk ma dość dobry wpływ na zapobieganie zakażeniom koronawirusem w 2019 roku.
Zasadniczo myjemy ręce, a następnie spożywamy jedzenie. Po przejściu do toalety baw się dobrze umyć ręce. Szczególnie, jeśli idziesz do szpitala lub zatłoczonych miejsc publicznych, pamiętaj o umyciu rąk, umyciu nosa lub zmianie ubrania.

2. Noś poprawnie maski
Większość ludzi ma nieporozumienia na temat masek, ale powinniśmy przywrócić prawidłową koncepcję: kaszel, kichanie to największa potrzeba noszenia masek, chorzy powinni odpoczywać w domu, szczególnie gorączka, a kiedy kaszle, kichanie powinno nosić maskę, a nie zdejmij to, a potem kichnij lub kaszlnij; maska, kaszel, kichanie powinny zakrywać usta i nos chusteczką, ręcznikiem, rękawem.

3. Czy podróżujesz i wracasz z niektórych miejsc?
W przypadku gorączki, kaszlu i innych objawów ze strony układu oddechowego skonsultuj się z lekarzem. Unikając korzystania z transportu publicznego, staraj się uzyskać pomoc medyczną i aktywnie informuj o historii kontaktów lub historii podróży, co jest najlepszym sposobem na skorzystanie z pomocy innych.

4. Sen + Odżywianie + Ćwiczenia
Jednocześnie ważny jest również dobry sen, spożywanie pokarmów w celu uzyskania wystarczającej ilości składników odżywczych, picie wody i wykonywanie ćwiczeń.

5. Wreszcie, zrelaksuj się , możesz rozmawiać ze swoimi dobrymi przyjaciółmi, słuchać muzyki lub innych osób, które chcesz.